Dijitalde kısa keseceksin!

Yazının yayımlanma tarihi: July 13, 2014 - Son güncelleme: December 24, 2014
200 kelime uzunluğundaki bu yazı için tahmini okuma süreniz 1 ila 2 dakika arasında.
Yazan:

Yazıya ait etiketler: , , ,

Bu yazı ilk olarak The Brand Age dergisinin Temmuz 2014 sayısında yayımlanmıştır.

Ölçemediğiniz mecrayı yönetemezsiniz. Online mecrayı değerli kılan nedenlerden biri sunduğu ölçümleme teknikleriyle mecrayı yönetilebilir hale getirmesi. Haziran ayı içerisinde sonuçları açıklanan bir içerik araştırması online mecrada uzunluğun işlevini masaya yatırıyor.

Araştırma sonuçlarına göre mecralarda kullanılması gereken içerik uzunlukları blog yazıları için 1.500 kelime, e-posta konu başlıkları 50 kelime ya da daha az, cümle uzunluğu 12 kelime, paragraf uzunluğu dört satır ya da daha az, Youtube videosu uzunluğu 3 ila 3,5 dakika, podcast uzunluğu 22 dakika, yazı başlığı uzunluğu 155 karakter, Beğenme ve paylaşımlar için Facebook gönderisi uzunluğu 100-140 karakter, retweet almak için tweetler 120-130 karakter, alan adı uzunluğu ise 8 karakter ya da daha az olmalı. Detayları merak edenler için araştırma http://goo.gl/gwA1cE adresinde.

Yeni yazılar e-posta adresine gelsin

Diğer etiketler:

Almanya Amerika Amerika Birleşik Devletleri Astika Bira Avustralya Avustralya Turizmi Avustralya ve Sosyal Medya bilgi mimarlığı birinci dünya savaşı Boston Bulgaristan Cadbury Duchenne Kas Erimesi Duchenne Muscular Dystrophy Ehliyet Almak Ehliyet Sınavı Engelli Siteler Engelli Web Facebook Fransa Gece Hayatı Google +1 Google Plus Gökhan Ahi Heinz Jacobs kullanılabilirlik Massachusetts Mehmet Doğan Milka Obermutten Oreo SEO Sofya The Brand Age Turizmde Sosyal Medya Kullanımı Twitter Varna Vikipedi Wikipedia Youtube Çorba İngiltere İsveç İçerik Pazarlaması

Yorumunuzla yazının gelişmesine katkıda bulunun